حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی
سیاست حفظ حریم شخصی به نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی کاربران جهت ارائه سرویس های مختلف به آنان در درون وب سایت اطلاق می گردد. با پذیرفتن این سیاست شما صراحتا رضایت خود در جهت نحوه دریافت، حفظ، استفاده و افشاء اطلاعات شخصی خود در وب سایت مراوده دات کام (Moravede.com) را اعلام می نمائید. این سیاست بر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین گردیده و بندهای آن در ادامه ذکر شده است.

 1. عضویت
  ۱-۱ شما پس از عضویت در وب سایت کاربر ما شناخته می شوید و موافقت خود با ذخیره شدن اطلاعات تان در پایگاه داده ما را اعلام می دارید. این اطلاعات با رعایت اصول امنیتی نگهداری می شوند.
  ۲-۱ ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی را در هر زمانی اصلاح کرده و بهبود ببخشیم. کلیه موارد اصلاح شده به محض ارسال بر روی وب سایت بصورت خودکار اجرا خواهند شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود به اجرای این سیاست‏ها را اعلام می‏کنید. به علاوه، از طریق مرکز پیام، اطلاع رسانی ‏های لازم در این خصوص انجام خواهند گرفت.
 2. موارد افشاء اطلاعات شما
  ۱-۲ بنا به صلاح دید ممکن است اطلاعات شخصی شما را به منظور پاسخگویی به درخواست‏های قانونی، تقویت سیاست‏هایمان، پاسخ ‏دهی به ادعاهایی مبنی بر این که موضوع یا مضمونی مخل حقوق دیگران شده، یا برای حمایت از حقوق، مالکیت، یا امنیت هر شخص، استفاده یا افشاء کنیم. لذا با آگاهی از این بند، اطلاعات خود را در اختیار این وب سایت قرار دهید و هرگونه ادعایی در این خصوص غیر مسموع می‏باشد.
  ۲-۲ ما ممکن است تا اطلاعات زیر را از شما دریافت و ذخیره نمائیم :
  • آدرس ایمیل، شماره تماس ثابت و موبایل اشخاص حقیقی و حقوقی
  • آدرس کارخانه و دفتر فروش، تعداد پرسنل، تعداد خطوط تولید، بازار هدف، تعداد نمایندگان فروش، متراژ کارخانه، نوع فعالیت تجاری، شاخه اصلی و فرعی فعالیت، کاتالوگ ها، فیلم و عکس از شرکت، تجهیزات و امکانات، تعداد محصولات، قیمت محصولات، عکس و فیلم محصولات، لیست محصولات مورد نیاز جهت خرید، لیست محصولات تولیدی جهت فروش، سایر حوزه های تجاری مورد علاقه، برنامه های آتی، نام برند، گواهینامه ها، ظرفیت تولید، نحوه بسته بندی، مدت زمان تحویل
  • لیست علاقمندهای از جهت محصولات، اشخاص حقیقی و حقوقی.
  • آگهی های فروش، درخواستهای خرید، پیشنهادات قیمت
  • پیامهای رد و بدل شده با سایر کاربران و وب سایت.
  • نظرسنجی های صورت گرفته از کاربران
  • مطالب اشتراک گذاری شده کاربران در شبکه های اجتماعی
  • لیست مخاطبان ایجاد شده در پنل کاربری
  • اطلاعات دیگری شامل شناسه دستگاه، رایانه و اطلاعات اتصال، آمار بازدیدهای صورت گرفته از صفحات، ترافیک به  و از سایت‏ها، آدرس IP و اطلاعات استاندارد ورود به وب سایت.
  ۳-۲ ما به هیچ وجه اطلاعات دریافتی از شما را به شخص ثالثی نخواهیم فروخت. این اطلاعات اقتضای مدل تجاری وب سایت است تا ارتباطاتی که در مابین کاربران داده می شود در بهینه ترین حالت ممکنه اتفاق بیفتد و به گونه ای است تا مسیر حرکت وب سایت در جهت تحقق رسالت سازمانی اش باشد.
  ۴-۲ بنا بر اقتضای مدل تجاری وب سایت اطلاعات تامین کنندگان در غرفه آنان و در لیست آگهی های فروش در معرض عموم گذاشته می شود و هر نوع نمایشی از اطلاعات خریداران با کسب اجازه اولیه از آنان صورت خواهد گرفت (مثلا در هنگام ثبت درخواست خرید)، مگر در مواردی که خریداران خود مستقیما به تامین کنندگان پیام ارسال کرده و با آنان تماس برقرار نمایند. همچنین اطلاعات از طرق مختلفی همچون ارسال خبرنامه و ایمیل، اس ام اس، اپلیکیشن های پیام رسان و شبکه های اجتماعی مختلف می توانند به سایرین نمایش داده شوند. شما با عضویت در وب سایت رضایت کامل خود با این موضوع را اعلام می نمائید.
  ۵-۲ در صفحه “استعلامات قیمت در نتایج جستجو” هویت خریداران و تامین کنندگان و قیمت پیشنهادی آنان نمایش داده نمی شود به طوریکه هر خریداری صرفا می تواند قیمتها و اطلاعات کاربری تامین کنندگان مربوط به استعلام قیمت خود را مشاهده نماید و هر تامین کننده ای صرفا قیمت پیشنهادی مربوط به پیشنهاد قیمت خود را مشاهده نماید.
 3. حفاظت از حساب کاربری
  ۱-۳ رمز عبور شما کلید اکانت شماست. از ارقام، حروف و کاراکترهای خاص و منحصر به فرد استفاده کنید، و به هیچ وجه پسووردتان را در اختیار دیگران قرار ندهید. اگر پسوورد یا اطلاعات شخصیتان را با دیگران به اشتراک بگذارید، به یاد داشته باشید که شخص شما در قبال تمام فعالیت‏هایی که به اسم شما در اکانتتان انجام می‏شود، مسئولیت قانونی و اخلاقی دارید. اگر اختیار پسووردتان را از دست بدهید، ممکن است متعاقباً قابلیت کنترل اطلاعات شخصیتان را نیز از دست داده و در این صورت تصمیم‏ گیری و اجرای اقدامات قانونی مربوطه به نیابت از شما انجام خواهد گرفت. بنابراین، اگر پسوورد شما به هر دلیلی به خطر افتاده، باید فوراً ما را مطلع کرده و پسووردتان را تغییر دهید.
 4. اقدامات امنیتی
  ۱-۴ اطلاعات شما در پایگاههای داده ما ذخیره شده اند. اطلاعات برای ما به عنوان دارایی و سرمایه تلقی می‏شود که باید از آن محافظت کرد و لذا از روش‏ها و ابزار متعددی (رمز گذاری، پسووردها، امنیت فیزیکی و غیره) برای حفظ اطلاعات شخصی و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و افشاء آنها استفاده می‏شود. اگرچه، همانطور که خودتان هم می‏دانید، شخص ثالث ممکن است به طور غیرقانونی به انتقالات یا ارتباطات خصوصی شما دسترسی پیدا کرده یا آنها را رهگیری کند. همچنین ممکن است سایر کاربران از اطلاعات شخصی شما که از وب سایت جمع‏ آوری کرده ‏اند، سوء استفاده کنند. بنابراین، اگرچه ما تمام تلاش خود را به کار می‏گیریم تا از حریم خصوصی شما حفاظت کنیم، هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نپذیرفته و شما نیز نباید انتظار داشته باشید، که اطلاعات شخصیتان یا ارتباطات خصوصیتان، همواره محرمانه باقی بماند.

با آرزوی ساعاتی خوش