درباره ما

گروه مراوده کیست؟

یک تیم پر انرژی

عبدالغنی دهشت کارشناس ارشد فیزیک لیزر و عضو بنیاد نخبگان کشور هستم و چندین سال در زمینه تولید، پخش، صادرات و واردات محصولات مختلف فعالیت داشته ام و همزمان بدلیل علاقه فراوان به تجارت الکترونیک کسب و کارهایی را در زمینه فروش پکیچ های آموزشی و فرش دستباف و صنایع دستی راه اندازی کرده ام.
آی سن یلمه کارشناس مدیریت بازرگانی هستم و سابقه همکاری در چندین وب سایت خرده فروشی اینترنتی را دارم و اکنون در تیم دروازه تجارت ایران در بخشهای تولید محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی و پشتیبانی کاربران فعالیت میکنم.
طراح و توسعه‌دهنده: invisible

درباره ما

خدمات ما

 با توجه به گسترش فناوری وب و همه گیر شدن اینترنت از یکسو و نیاز کسب و کارهای کوچک و متوسط به دیده شدن و  فروش و تامین محصولاتشان بر آن شدیم تا با ساخت یک پلتفرم مجازی (B2B: Business to Business) به مجتمع کردن تامین کنندگان و خریداران در یک مکان اقدام نمائیم تا با ایجاد یک محیط رقابتی و تنوع بخشیدن و متعدد کردن محصولات به نیاز آنان در بخش بازاریابی محصولات و تامین مواد اولیه پاسخ بدهیم. ما خودمان را "دروازه تجارت ایران" میدانیم چرا که میخواهیم دروازه ای نو به روی تجارت ایران بگشائیم و با استفاده از قدرت تکنولوژی اینترنت باعث ورود آیتمهایی چون "تکنولوژی روز"، "تنوع کالاها، خدمات و عرضه کننده گان"، "سرمایه"،  "آموزش" و " تخصص" به تجارت کشور شویم و آنان را حول یک هدف مشترک که همان رشد کسب و کارهای کوچک و متوسط (SME's) است گرد هم آوریم. به بیانی دیگر هدف تیم دروازه تجارت ایران تسهیل نمودن و روان سازی هر چه بیشتر تجارت در کشور از طریق برقراری ارتباطی ساده و آسان بین تامین کنندگان و خریداران از طریق پلتفرم مجازی مراوده می باشد.
ایجاد غرفه
بنگاه‌ها با عضویت در وب سایت مراوده و ایجاد غرفه اختصاصی کاملا حرفه ای و رایگان قادر خواهند بود به راحتی دیده شوند و با گذاشتن اطلاعات تماس، گواهینامه ها و استانداردها، کاتالوگها، تیزرهای تبلیغاتی و سایر اطلاعاتشان و استفاده از متن، عکس و ویدئو به معرفی بی نهایت تعداد از محصولات و خدمات و قابلیتهای تجاری خود در تمامی دسته های کالایی ممکنه پرداخته و با درج آگهی های فروش و ایجاد درخواست های خرید با سایر بنگاهها بصورت آنی ارتباط درون سایتی گرفته و با مقایسه آنان بهترین محصول را با نازلترین قیمت خریداری نمایند.
سرویس های مراوده
ما با ارائه سرویس‌های مختلف در درون وب سایت میخواهیم با در دسترس قرار دادن تجهیزات و ماشین آلات ساخته شده با تکنولوژی روز دنیا و مواد اولیه مرغوب با قیمت کاملا رقابتی و تولید محتواهای مختلف در زمینه های بازاریابی و فروش، مدیریتی، بسته بندی محصولات، صادرات، قوانین و مقررات بازرگانی، اخبار و مقالات اقتصادی روز ایران و جهان، قیمت ارز و سکه، تجربیات شرکت های موفق  و... به رقابت پذیر شدن کاربرانمان یاری برسانیم. کار کردن با وب سایت مراوده ساده بوده و با استفاده از موتور جستجوی آن و فیلترهای قوی درون وبسایت به راحتی قادر به پیدا کردن بیشمار تامین کننده و محصول، آگهی فروش و استعلام قیمت خریداران خواهید بود.
پلتفرم مجازی مراوده
پلتفرم مجازی مراوده (Moravede.com) محیطی رقابتی با آخرین محصولات روز ایران و جهان است، و باعث می شود تا خریداران بتوانند قبل از خرید درباره محصولات مورد نظرشان اطلاعات کاملی بدست آورند و با درج درخواست خرید به راحتی و آسودگی خاطر با تامین کنندگان مورد نظر ارتباط برقرار کرده و با دریافت و بررسی روزانه پیشنهادات قیمت رسیده از سوی آنان بهترین گزینه خرید خود را انتخاب نمایند. در این پلتفرم نیازی نیست که خریدار به دنبال فروشنده باشد بلکه تامین کنندگان خود به دنبال خریداران خواهند رفت و حتی خریدار می تواند قیمت هدف خود را به تامین کننده اعلام نماید؛ و از طرفی دیگر تامین کنندگان با دسترسی به خیل عظیمی از خریداران مرتبط و دادن پیشنهادات قیمت مناسب به آنان و دریافت سفارشات خرید آمار فروش خود را افزایش داده و از این طریق کاهش محسوسی را در هزینه های بازاریابی محصولات خود مشاهده نمایند.
شما کاربران اعم از خریداران، تامین کننده گان، عرضه کننده گان، تولید کننده گان، صادرکننده گان، واردکننده گان، بنکداران، خرده فروشان، اصناف، تعاونیها و ... می توانید به راحتی و در هر کجا و در هر زمانی در درون وب سایت به ارتباط و داد و ستد با یکدیگر بپردازید.
رسالت و رویای مراوده
رشد و بالندگی کسب و کارها به شکل رقابت پذیر شدن آنها، افزایش کیفیت محصولات، کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی، افزایش میزان صادرات و بالا رفتن آمار اشتغال در جامعه نمود پیدا میکند از اینرو ما شدیدا میخواهیم به وظیفه خودمان در این باره متعهد بمانیم و خدمات با کیفیت ارائه دهیم و تلاش می کنیم تا به نیازهای واقعی شما پاسخ دهیم و اینکه در فاز بعد با اضافه کردن زبانهای دیگر به وب سایت و شرکت کردن در نمایشگاههای پربازدید کشورهای خارجی بین المللی شویم.
ما نیروهای جوان با تخصص های گوناگون بصورت تیم در کنار هم جمع شده ایم تا دسترسی شما به بهترین ها را رقم بزنیم و میخواهیم با بازخورد گرفتن از شما به تدریج بر کیفیت و تعداد سرویسهای خودمان اضافه نمائیم تا به رویای خودمان که همان رشد کسب و کارهای ایرانی است دست یابیم و  این رویا همواره در قلب و ذهن ماست و بدان ایمان راسخ داریم و با آن زندگی میکنیم. از شما میخواهیم که ما را در رسیدن به این رویا یاری دهید تا ما هم سهمی در پیشرفت اقتصادی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم.