درباره ما

وبسایت خرید و فروش مراوده چیست؟

مراوده نماینده هیچ شرکتی نیست! درمارکت پلیس مراوده ( Marketplace ) تمامی محصولات متعلق به فروشنده گان عضو شده در آن می باشد و خریداران می توانند با مشاهده اطلاعات تماس شرکت ها با آنان ارتباط مستیقیم بگیرند.

درباره ما

در پلتفرم مراوده ده ها هزار محصول از هزاران فروشنده وجود دارند که باعث شده است روزانه هزاران خریدار از آن بازدید داشته باشند. به عبارتی وبسایت مراوده همچون سایت دیوار است با این تفاوت که مخصوص تولید کننده های ایرانی است.

چگونه فروش محصول در مراوده داشته باشیم و خرید کالا از مراوده را تجربه کنیم؟

درباره ما

عضویت در مراوده بسیار راحت است. فروشنده گان بعد از عضویت در مراوده فروشگاه اینترنتی کسب و کار خودشان را ایجاد می کنند و با ورود به بخش پنل فروشنده یک به یک به ثبت محصول تولیدی ( ثبت آگهی فروش) خود پرداخته و بعد از تایید توسط مرکز فروشنده گان مراوده ، محصولات برای نمایش در موتورهای جستجو بهینه سازی می شوند و در شبکه های اجتماعی پرترافیک دنیا انتشار می یابند و در نتیجه افزایش فروش محسوسی را برای آنان به ارمغان می آورد.

خریداران کالا در مراوده می توانند به ثبت آگهی خرید اقدام کنند و به مقایسه محصولات موجود پرداخته و با استفاده از سرویس استعلام قیمت مراوده از آخرین قیمت کالا فروشنده گان مطلع شوند.

چه کسب و کار ایرانی می تواند به عضویت مراوده در بیاید؟

کسب و کار خانگی ( مشاغل خانگی تولیدی )

کسب و کار تولیدی

شرکت های تولیدی

شرکت های کوچک و متوسط

شرکت پخش و توزیع کننده

شرکت خدماتی

شرکت بازرگانی

شرکت تعاونی

صادر کننده

وارد کننده

عمده فروشی

خرده فروشی

تامین کننده

پیشنهاد ویژه مراوده :

کسب و کار ایرانی عزیز اگر شما تولید کننده محصول ایرانی یا فروشنده کالا ایرانی و فروشنده خدمات هستید ویا اینکه خریدار کالا ایرانی هستید به جمع هزاران عضو مارکت پلیس مراوده ملحق شوید و تجارت خود را رونق دهید.

تولید از شما ، فروش با مراوده