راهنمای خریداران

برای ثبت درخواست خرید جدید در پیشخوان خود به قسمت درخواست های خرید مراجعه کرده و اقدام نمایید.

راهنمای خریداران

شما با استفاده از این بخش می توانید کالا و خدمات مورد نیاز خود را با جزئیات کامل برای فروشنده گان شرح داده و در درون سایت ثبت نمایید. شما در صفحه “افزودن درخواست خرید” می توانید با انتخاب دسته بندی مربوط به درخواست خرید خود و درج کامل مشخصات آن، درخواست خرید خود را به غرفه خود اضافه نمایید و با استفاده از ابزار بهینه سازی تعبیه شده (Yoast Seo) در پایین همین صفحه و انتخاب کلید واژه کانونی مرتبط با آن، آنرا به موتورهای جستجو معرفی نموده تا علاوه بر فروشنده گان مراوده در معرض دید کل فروشنده گان اینترنت قرار بگیرد.

راهنمای خریداران

راهنمای خریداران
درخواست خرید شما علاوه بر قرار گرفتن در درون سایت برای فروشندگان مرتبط با آن نیز ارسال می گردد تا این فروشندگان مستقیما با شما تماس بگیرند. به عبارتی نیازی نیست شما به دنبال فروشندگان بروید آنان خود به دنبال شما خواهند آمد.

در صفحه ثبت درخواست خرید می توانید برای درخواست خریدتان تاریخ انقضاء مشخص کرده و تصویر شاخص محصول و تصاویر گالری بارگذاری نموده و چندین برچسب نیز انتخاب کنید ( برچسبها در حکم کلید واژه های کانونی محصول می باشند). در توضیحات درخواست خرید می توانید لینک ویدئو محصول را از حساب کاربری که در وبسایت آپارات دارید قرار دهید که به همین منظور آیکن آپارات تعبیه شده است.