راهنمای فروشندگان

برای افزودن محصول فروشی در پیشخوان خود به قسمت محصولات رفته و اقدام نمایید.

راهنمای فروشندگان

راهنمای فروشندگان

شما در صفحه “افزودن محصول” می توانید با انتخاب دسته بندی مربوط به محصول خود و درج کامل مشخصات آن محصول فروشی تان را به غرفه خود اضافه نمایید و با استفاده از ابزار بهینه سازی تعبیه شده (Yoast Seo) در پایین همین صفحه و انتخاب کلید واژه کانونی مرتبط با آن محصول، آنرا به موتورهای جستجو معرفی نموده تا علاوه بر خریداران مراوده در معرض دید کل کاربران اینترنت قرار بگیرد.
در توضیحات محصول می توانید لینک ویدئو محصول خود را از وبسایت آپارات قرار دهید که به همین منظور آیکن آپارات تعبیه شده است.

راهنمای فروشندگان

به تجربه برای ما ثابت شده است که هر چقدر اطلاعات محصولات کامل باشد و از عکسها و ویدئوهای باکیفیت تری استفاده شود احتمال اینکه خریداران به محصولات شما توجه نموده و با شما تماس بگیرند به طور محسوسی بالا می رود پس:
” لطفا اطلاعات محصول را بصورت کامل و به شکل متن، عکس و ویدئو و با کیفیت بالا وارد نمایید”
راهنمای فروشندگان
راهنمای فروشندگان

در صفحه افزودن محصول علاوه بر تصاویری که درون توضیحات محصول قرار می دهید می توانید جداگانه تصویر شاخص قرار داده و گالری محصول ایجاد نمایید و برای آن برچسب انتخاب کنید (برچسب ها در حکم کلید واژه های کانونی محصول می باشند). در جستجوی محصولات توسط خریداران، محصولات دارای عکس شانس بیشتری برای دیده شدن توسط خریداران خواهند داشت.

راهنمای فروشندگاندر قسمت قیمت محصول می توانید برای محصولات خود بازه ای زمانی تخفیف تعریف نمایید و حراجی برگزار کنید. در اینصورت محصولتان در قسمت محصولات تخفیف دار در صفحه اصلی نمایش داده میشود.

راهنمای فروشندگان