Posted on

اعلام تعلیق ۶ نفر در وزارت صنعت به علت تخلفات در ثبت سفارش

خبر حاشیه نشست بازرسان:

اعلام تعلیق ۶ نفر در وزارت صنعت به علت تخلفات در ثبت سفارش

مدیرکل بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت از تعلیق ۶ نفر از بدنه کارشناسی وزارت صنعت، معدن و تجارت به علت تخلف در ثبت سفارش ها، تخلفات خودرویی و برخورد با این افراد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر صادقی در حاشیه نشست بازرسان و ناظران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت درجمع خبرنگاران افزود: در حوزه خودرویی و ثبت سفارش ها، گزارش های زیادی از وقوع تخلف داشتیم اگر چه این گزارش ها رو به کاهش است، اما با افراد خاطی برخورد های لازم صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه وزارت صنعت در مقابله با فساد با هیچ کس تعارف ندارد گفت: با هر کسی که در حق تولیدکننده و ارباب رجوع و خدماتی را که باید به آن ها ارایه کند تخطی کند و یا فسادی را مرتکب شود با قاطعیت برخورد خواهد شد همچنان که با ۶ نفر متخلف یادشده برخورد شد.
صادقی همچنین گفت: در بررسی های انجام شده، ۳۶۱ گلوگاه مستعد فساد در این مجموعه های وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شد که در کمیته سلامت اداری با حضور معاونان وزیر و روسای سازمان ها این گلوگاه ها را پایش می کنیم.
افشار فتح الهی مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صنعت نیز با بیان اینکه یکی از برنامه های اساسی این وزارت خانه اولویت دادن به شفاف سازی فعالیت ها و برخورد با مفاسد درون سازمانی است گفت: تلاش شبانه روزی وزارت صنعت، معدن و تجارت بر این قرار گرفته که گلوگاه های مستعد فساد کاهش یابد و با مراجع و مراکزی که به علت وجود این گلوگاه ها شرایط مفسده در آن ایجاد شده، برخورد جدی شود.