Posted on نظر دهید

بنگاه های اقتصادی بزرگ قزوین به جای تهران از شرکت های بیمه ای استان خدمات بگیرند

قزوین-ایرنا-مدیریت شعب بیمه آسیا استان قزوین از بنگاه های اقتصادی بزرگ قزوین درخواست کرد تا به جای پایتخت با شرکت های بیمه ای استان برای دریافت خدمات قرارداد منعقد کنند.

رامین دلیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و واحدهای بزرگ تولیدی استان قراردادهای بیمه ای خود را در تهران منعقد می کنند ولی خدمات بیمه ای مورد نیاز در قزوین دریافت می کنند و به این ترتیب قزوین سهمی در گردش مالی قراردادهای بیمه ای آنها ندارد.
وی اضافه کرد: در صورت وجود این گردش مالی در سطح استان،علاوه بر رونق بیشتر شرکت های بیمه استان به میزان درآمدهای مالیاتی قزوین نیز افزوده شده و این موضوع به شکل مسقیم و غیرمستقیم بر رشد و توسعه استان تاثیر می گذارد.
دلیری اظهار کرد: امیدواریم مسئولان استانی تدابیر لازم را به کار بگیرند تا بنگاه های اقتصادی قرار دادهای بیمه ای خود را در شرکت های مستقر در قزوین منعقد کنند تا عواید گردش مالی مربوط به این موضوع نصیب رشد و توسعه استان شود.
مدیریت شعب بیمه آسیا استان قزوین در ادامه به خدمات ارایه شده از سوی این بیمه به شهروندان استان اشاره کرد و گفت:در ۱۰ ماهه امسال به چهار هزار و ۸۰۰ بیمه گذار خدمات بیمه ای ارایه شده است.
دلیری در پایان افزود: در این مدت همچنین ۱۹۰ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت شده که در این میان بیمه خودرو و شخص ثالث با ۱۱۳ میلیارد ریال بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است.

منبع : شهرخبر/ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *