نظر دهید

به مترو و تونل توحید صدمه ای وارد نشد

ترکیدگی لوله آب در تهران ؛

به مترو و تونل توحید صدمه ای وارد نشد

­مدیر عامل آب و فاضلاب منطقه ۳ تهران گفت : در حادثه ترکیدگی لوله آب منطقه توحید تا کنون خسارتی به تونل و متروی توحید وارد نشده است .

فرید ظهیری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در محل حادثه با اشاره به اینکه این حادثه ساعت ۱۵ به مرکز ارتباط مردمی شرکت آب و فاضلاب استان تهران اعلام شده است افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش ، نیروهای امدادی به محل اعزام شدند و آب زدگی را در محل مهار کردند و هم اکنون در حال پاکسازی و بررسی نقاط آسیب دیده و تعمیر آنها هستند .
وی با بیان اینکه هم اکنون آب مشترکان ساکن در منطقه اطراف میدان توحید قطع شده و تا فردا ظهر هم این شرایط ادامه دارد گفت : این حادثه در محل اتصال لوله ۲۰ اینچ و ۱۲ اینچ یعنی یکی از لوله های اصلی انتقال آب رخ داده که تمام سعی ما رفع این مشکل در کمترین زمان ممکن است .
مدیر عامل آب و فاضلاب منطقه ۳ تهران با اشاره به اینکه برای تأمین آب مورد نیاز و ضروری مردم تانکرهایی در نظر گرفته شده است ادامه داد : ۲۰ تانکر برای تأمین آب ضروری مشترکان در نظر گرفته شده که محل استقرار این تانکرها در رسانه های گروهی به زودی اعلام خواهد شد .
ظهیری با بیان اینکه شهرداری تهران و راهنمایی و رانندگی پس از بروز حادثه به سرعت به کمک گروه های امدادی آب و فاضلاب آمدند افزود : با کمک این ارگان ها محل به سرعت ایزوله شد و طی بررسی هایی که تا کنون بررسی شده گزارشی در خصوص ایجاد آسیب چندانی در مترو و تونل توحید گزارش نشده است .
وی گفت: با تلاش گروه های امدادی حاضر در محل امیدواریم که کار هر چه سریعتر به سرانجام برسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *