Posted on نظر دهید

توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار شب عید / بیش از ۲ هزار تن اقلام اساسی از فردا در گلستان توزیع می شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان  گلستان  از آغاز  توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار  شب عید  از ۲۶ اسفند ماه  در استان گلستان خبر داد و گفت : بیش از ۲ هزار تن اقلام اساسی برای توزیع در استان  تهیه و ذخیره شده است.

 

توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار شب عید / بیش از 2 هزار تن اقلام اساسی از فردا در گلستان توزیع می شود

 

دکتر مختار مهاجر  رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار شب عید ، از  روز  پنجشنبه ۲۶ اسفند ماه  در شهرستان های گرگان و گنبدکاووس آغاز خواهد شد ، اظهار کرد : توزیع در بقیه شهرستان های استان گلستان  از روز شنبه ۲۸ اسفند ماه  آغاز می شود .

دکتر مهاجر با اشاره به اینکه در سال یکهزار و سیصد و نود و پنج  صد  هفتاد (۱۷۰) تن گوشت مرغ ، سی  (۳۰) تن گوشت قرمز و پانصد ( ۵۰۰) تن برنج برای ایام نوروز  ذخیره سازی شده است ، افزود : هزار ( ۱۰۰۰)  تن پرتقال و سیصد و پنجاه ( ۳۵۰ ) تن سیب درختی نیز برای عرضه و توزیع ذخیره شده است .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان با تاکید بر اینکه ظرفیت افزایش ذخایر نیز وجود دارد ، خاطرنشان کرد : این اقلام در فروشگاه های دائمی تعاون روستایی و فروشگاه هایی مشخص در سطح استان گلستان عرضه می شود .

دکتر مختار مهاجر  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان تصریح کرد : قیمت کالاها در حال نهایی شدن است و تا روز آغاز توزیع ، اعلام خواهد شد .

منبع :  کاسپین خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *