Posted on

حمله به مسئول شعبه بانک پاسارگاد در آمل

اطلاعیه بانک پاسارگاد

حمله به مسئول شعبه بانک پاسارگاد در آمل

روابط عمومی بانک پاسارگاد در پی انتشار اخباری مبنی بر حمله به مسئول یکی از شعبه های این بانک در شهر آمل توضیحاتی ارائه داد

به گزارش خبرگزاری صداوسیما در این اطلاعیه آمده است به اطلاع هم میهنان گرامی می رساند؛ متأسفانه در روز یکشنبه مورخ ۶ مرداد، مسئول یکی از شعبه های بانک پاسارگاد در شهر آمل، مورد حمله ی فردی قرار گرفت. علت مراجعه وی به شعبه آمل، انجام امور مالی نبوده؛ بلکه به منظور اعتراض به انسداد و برداشت وجه از حساب وی بنا به دستور مقامات قانونی در یکی دیگر از شعبه های این بانک بوده است. نامبرده پیش از مراجعه به شعبه خشمگین و عصبانی بوده و با برنامه ریزی قبلی، قصد سوء برای ارتکاب جرم داشته است.
مطابق اعلام اداره آگاهی آمل، مایع استفاده شده توسط مرتکب، اسید با غلظت نه چندان بالا بوده که روی تمام صورت مسئول شعبه و قسمت زیادی از دست یکی از نگهبانان شعبه ریخته شده است. مداوا روی مجروحین ادامه دارد و برای انجام اقدامات درمانی گسترده تر به تهران منتقل شدند.
لازم به ذکر است شعبه آمل طبق روال معمول، در حال ارائه خدمات بانکی به مشتریان بوده و آنچه در خبر ها مبنی بر تأخیر در پاسخگویی به مشتری ذکر شده است، کذب محض است.
بانک پاسارگاد ضمن آرزوی سلامتی برای مسئول شعبه آمل، تا احقاق کامل حق ایشان، این موضوع را از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.