Posted on نظر دهید

خریدار عمده محصولات تولیدی تان را با این راهکار قوی پیدا کنید!

چگونه با قدرت موتورهای جستجو خریدار عمده محصولات تولیدی مان را پیدا کنیم؟ هدف ما از نوشتن این پست ارائه راهکاری قوی برای دستیابی به ۵۵ درصد از کل خریداران عمده کالا و خدمات تولیدی در اینترنت می باشد.

 

از آنجایی که دغدغه شرکتهای تولیدی محصولات ، کشاورزان و باغداران ، کسبه و در معنای عام تر فروشنده گان عمده کالا پیدا کردن تعداد بیشتری خریدار عمده تولیدی و فروش عمده محصولات تولیدی شان به آنهاست ، قصد دارم روش فروش بسیار کارآمد و مقرون بصرفه ای را برایتان معرفی کنم و از شما میخواهم با صرف چند دقیقه برای مطالعه این پست با یکی از روشهای پربازده فروش کالا در اینترنت آشنا شوید.

 

طبق تحقیقات انجام شده توسط آژانس های معتبر بازاریابی دنیا، ۵۵ درصد خریداران عمده در شروع فرآیند خرید شان از موتورهای جستجو استفاده کرده و نسبت به کسب اطلاعات محصول و تامین کننده محصول اقدام میکنند. اهمیت حضور در نتایج بالای جستجو موتورهای جستجو به حدی است که کسب و کارهای بسیاری هزینه های بالایی را جهت بهره مندی از این کانال در جهت جذب خریدار عمده بیشتر بصورت سالیانه صرف می کنند.

 

کانالهای سنتی جذب مشتری از قبیل چاپ کاتالوگ و پخش آن، چاپ تراکت و توزیع آن، ثبت نام در نمایشگاه های تجاری، تبلیغات محیطی ، تبلیغات در تلویزیون ، تبلیغ در مجلات تخصصی ، روزنامه ها و … به علت استفاده همگانی اشباع شده و کارایی سابق را ندارند و هزینه های بالایی را به کسب وکارها تحمیل می کنند و از طرفی تعداد کاربرانی که از فضای مجازی به دنبال تامین کالا مورد نیاز خود هستند بصورت محسوسی رو به افزایش است. از اینرو کسب و کارها مجبور به آشنایی با فروش کالا در اینترنت بوده و می بایست از آن برای معرفی خود ، بازاریابی محصولات تولیدی شان و خرید عمده مواد اولیه مورد نیاز خود بهره ببرند.

 

در تایید پاراگرافهای بالا، خیلی از خریداران عمده محصولات که دنبال خرید از موتورهای جستجو هستند همچون شرکت های تولیدی ، شرکت های بازرگانی ، کسب و کارهای خانگی ، کارگاه های تولیدی ، شرکت های تعاونی ، شرکت های دولتی و صادرکننده گان، محصولات ثبت شده در مراوده را با تایپ کلمات کلیدی در موتورهای جستجو پیدا میکنند و وارد سایت خرید و فروش اینترنتی مراوده میشوند و درخواست های خرید عمده خود را ثبت کرده و برای فروشنده گان و تامین کننده گان محصولات سایت سرنخ فروش تولید می کنند. بخش پشتیبانی مراوده درخواست های خرید را به چندین فروشنده عمده برتر عضو سایت ارسال می کند بصورتی که برای هر خریدار عمده ای امکان گفتگو بی واسطه با فروشنده گان جهت کسب اطلاعات اضافی محصولات ، پرسیدن سوالات بیشتر، مطرح کردن مشکلات، درخواست راه حل و سفارش اینترنتی کالا فراهم می شود.

 

جالبه بدونید ۷۴ درصد از جستجوهای اینترنتی انجام شده توسط کاربران دنیا سهم گوگل است و این شرکت سالیانه الگوریتم جستجوی خود را به روز رسانی می کند تا بتواند بهترین اطلاعات را به کاربران خود پیشنهاد کند. الگوریتم جستجوی گوگل موارد زیادی را در ارتباط با میزان مفید بودن یک پست در نظر می گیرد و کسب و کارها مجبور به رعایت کردن این موارد هستند تا بتوانند در نتایج جستجوی گوگل در پله های بالاتری قرار بگیرند و فروش بالاتری را تجربه کنند.

 

خریدار عمده محصولات تولیدی تان را با این راهکار قوی پیدا کنید!

بعضی از موارد مهمی که گوگل در الگوریتم جستجوی خود به آنها اهمیت می دهد عبارتند از :

  • انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای محصول
  • انتخاب عنوان مناسب و جذاب برای محصول که حاوی کلمه کلیدی نیز باشد
  • انتخاب عکس مناسب و باکیفیت برای محصول
  • انتخاب متن جایگزین برای عکس محصول که حاوی کلمه کلیدی نیز باشد
  • در نظر گرفتن توضیحات کافی برای محصول
  • در نظر گرفتن چگالی مناسب در توضیحات محصول برای کلمه کلیدی انتخاب شده
  • نوشتن توضیحات متا مناسب محصول که شامل کلمه کلیدی محصول باشد

 

با علم به حساسیت های الگوریتم  جستجوی گوگل، ما محصولات کاربرانمان را تحت عنوان ” ۱۱ مزیت  باورنکردنی سئو (بهینه سازی) مراوده ” برایشان بهینه سازی کرده و به موتورهای جستجو معرفی می کنیم. این ۱۱ مزیت عبارتند از :

 

۱ – انتخاب عنوان جذاب و مناسب برای محصول

۲ – فراهم کردن توضیحات کافی برای شرح خصوصیات محصول

۳ – انتخاب تصویر با کیفیت و با اندازه مناسب

۴ – درج متن جایگزین برای تصویر محصول

۵ – بررسی کلمات کلیدی پیشنهادی گوگل و انتخاب مناسب ترین کلمه کلیدی برای محصول و رعایت چگالی استاندارد آن در داخل توضیحات محصول

۶ – انتخاب توضیحات متا مناسب محصول به طوری که شامل کلمه کلیدی نیز باشد

۷ – چسباندن نام کسب و کارتان بر روی عکس محصول و جذب خریداران از جستجوی عکس گوگل

۸ – انتخاب تگ های مناسب برای محصولتان جهت دستیابی راحت خریداران به شما

۹ – اجازه داشتن به درج لینک وب سایت و اکانتهای شبکه های اجتماعی تان در توضیحات محصول

۱۰ – انتشار محصول شما در کانال تلگرامی و اکانت اینستاگرامی مراوده

۱۱ – دریافت استعلامات قیمت خریداران محصولتان در پنل شخصی خود و اطلاع رسانی آن از طریق SMS ، ایمیل

 

در سایت خرید و فروش اینترنتی مراوده موارد مهم الگوریتم گوگل برای کاربرانی که درخواست بهینه سازی محصول شان را برای موتورهای جستجو می دهند انجام داده می شوند و به این ترتیب محصولات این کاربران در نتایج بالاتر جستجوی گوگل ظاهر شده و ترافیک بیشتری را به صفحه محصولشان هدایت کرده و نتیجتا درخواست خرید بیشتری برایشان به ارمغان می آورد و این یعنی تولید سرنخ فروش بیشتر برای کسب وکار آنان. برای حضور یافتن محصولاتان در بالای نتایج جستجوی گوگل و دریافت تماس و پیام خرید بیشتراز خریداران عمده اینترنتی مراوده راهگشای شما خواهد بود.

خریدار عمده محصولات تولیدی تان را با این راهکار قوی پیدا کنید!

برای سفارش دادن سرویس بهینه سازی محصول برای موتورهای جستجو و افزایش دادن فروش محصولاتان با استفاده از قدرت موتورهای جستجو همینک در مراوده ثبت نام کرده و بعد از ثبت محصولتان گزینه ” بهینه سازی برای موتورهای جستجو” را در انتهای صفحه ثبت محصول انتخاب نمایید. الباقی کار را به ما بسپارید، بعد از بهینه سازی محصولتان پیامک و ایمیل بهینه سازی محصول برایتان ارسال خواهد شد و شما می توانید وضعیت محصول را در پنلتان مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *