Posted on نظر دهید

راهکارهای مهم در عمل به اجرای اقتصاد مقاومتی با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی در نشست مدیران عامل شرکت های خدماتی شهرک ها و نواحی صنعتی مطرح کرد؛ عمل به اجرای اقتصاد مقاومتی منجر به رشد اقتصادی میشود.

راهکارهای مهم در عمل به اجرای اقتصاد مقاومتی با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در این نشست ضمن اعلام مطلب فوق افزود: با هدف تحقق کامل منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی درخصوص ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی به ارائه خدمات به سرمایه گذاران صنعتی می پردازد.

وی بیان داشت: باید پیشنهادات و راهکارهای مهم در عمل به اجرای اقتصاد مقاومتی مورد بررسی و مطالعه مستمر قرار گیرد تا موارد جهت جمع بندی و تصمیم گیری در تمامی سطوح اجرایی شود.

مهدی زاده مقدم با بیان اینکه بخش تولید و صنعت نقش مهم و انکارناپذیری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی تنها راه دستیابی به اهداف ترسیم شده در سند چشم انداز توسعه استان است.

وی بر تلاش مضاعف به منظور توسعه زیرساخت ها در شهرک های صنعتی تاکیدکرد و گفت: اجرای طرح ها و برنامه ها در شهرک ها و نواحی صنعتی  استان با محوریت افزایش تولید ملی و اشتغال مولد انجام میشود.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های خراسان رضوی اظهارداشت: افزایش ارائه خدمات و حمایت ها از سرمایه گذاران و صنعتگران، کاهش قیمت تمام شده کالاها و محصولات،‌ استفاده بهینه از انرژی و نیروی انسانی و روان سازی و تسهیل در امور صنعتگران از جمله راهکارهای تحقق این امر مهم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی مشوق ها و تخفیف های درنظر گرفته شده در قانون برای حمایت از سرمایه گذاران و صنعتگران شهرک ها و نواحی صنعتی استان استفاده خواهد شد.

منبع: سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *