Posted on نظر دهید

راه اندازی سایت

پیش فرض های اولیه  سایت

قرارداد های اولیه سایت
راه اندازی سایت در مرحله اول

توسعه وبسایت و بازاریابی
جالب است بدانید که مفهوم سئو و بازاریابی محتوا در تضاد با یکدیگر قرار ندارند. بلکه در یک راستا حرکت می-کنند و درواقع دو مؤلفه‌ی مکمل از یک برنامه ریزی جامع برای “بازاریابی” هستند. بدون در نظر گرفتن بازاریابی محتوا، دسترسی به سئو ی قوی امکان‌پذیر نخواهد بود. برعکس، زمانی که برای کسب بازاریابی محتوای قدرتمند، محتوایی برای انتشار در وب‌سایت خود تولید می کنید، اگر اهمیتی به افزایش سئوی محتوا ندهید هیچ‌گاه موفق نخواهید بود.
در کل نباید مفهومی تحت عنوان ” مقایسه ی سئو با بازاریابی محتوا ” در نظر گرفته شود. زیرا همان طوری که پیش تر مطرح شد این دو مکمل یکدیگر هستند. برای کسب موفقیت در بازاریابی و به ویژه تجارت اینترنتی باید برای به کار گرفتن این دو مفهوم در یک راستا یک برنامه ریزی جامع انجام دهیم.

وا به صورت متمرکز و فوری اشاره دارد. به این معنا که محتوای مورد نظر با تمرکز بر روی یک محصول (تجارت یا مارکت)، و با درنظر گرفتن هدفی واحد تولید می شود. برنامه ریزی قدرتمند برای “بازاریابی محتوا”، شامل استراتژی، تولید متن و ترویج و توسعه ی مفهوم در راستای درخواست-های مخاطب موردنظر با تمرکز بر روی تک تک مراحل چرخه ی خرید است.

سئو در زبان لاتین SEO، درواقع مخفف عبارت ” بهینه‌سازی موتور جست‌وجو”، در زبان لاتین Search Engine Optimization است. درواقع تمام وب‌سایت‌ها برای قرار گرفتن در اولین صفحه در لیست موتورهای جست و جو با یکدیگر رقابت می کنند. با انجام درست اصول سئو، صاحبان وب‌سایت‌ها قادر خواهند بود به بهترین جایگاه در لیست جست‌وجو دست پیدا کنند. به‌عبارت‌دیگر رعایت اصول سئو، حضور وب سایت شمارا در اینترنت برجسته می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *