تاریخ ثبت:

سازمان حمایت و سازمان ملی استاندارد تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

به منظور­ گسترش همکاری های آتی؛

سازمان حمایت و سازمان ملی استاندارد تفاهم نامه همکاری منعقد کردند

تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان ملی استاندارد برای­ گسترش همکاری های آتی منعقد شد.

سازمان حمایت و سازمان ملی استاندارد تفاهم نامه همکاری منعقد کردندبه گزارش خبرگزاری صداوسیما از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛­­ با حضور سید محمود نوابی معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و نیره پیروزبخت تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان ملی استاندارد به منظور گسترش همکاری های آتی منعقد شد.

براساس این گزارش در این تفاهم نامه، راهکارهای توسعه همکاری های فیمابین، برپایه تفاهم نامه ای که در سال ۱۳۹۴بین دو سازمان به امضاء رسیده بود مورد تاکید طرفین قرار گرفت و در این راستا طرفین بر ضرورت اجرای توافقات تاکید کردند.

مطابق این تفاهم نامه مقرر شد؛ همکاری و مشارکت در امر آموزش، ارتقای سطح تعاملات با ادارات کل استاندارد استانها با محوریت گشتهای مشترک، مبارزه با کالاهای قاچاق و تقلبی، صیانت از کالاهای مشمول استاندارد، کنترل کیفیت کالاها و خدمات، نمونه برداری و آزمون موارد مشکوک، افزایش کیفیت بدون الزام به افزایش قیمت متضمن حمایت هدفمند و توامان از جریان تولید و مصرف در دستور کار طرفین قرار گیرد.

گفتنی است؛ این تفاهم نامه به مدت ۵ سال قابل اجرا است و دو طرف ­ملزم و متعهد هستند برای تحقق آن همکاری همه جانبه ای داشته باشند.

پاسخ دهید