Posted on نظر دهید

صادرات ۲ هزار دستگاه تراکتور از شرکت تراکتورسازی تبریز درسال ۹۵

ابوالفتح ابراهیمی مدیر مجتمع تراکتور سازی ایران گفت: سال گذشته ۲ هزار دستگاه از تراکتورهای تولیدی این مجتمع به ارزش حدود ۲۳۵میلیون دلار به خارج از کشور صادر شد.

ابوالفتح ابراهیمی مدیر مجتمع تراکتورسازی ایران روز چهارشنبه میزان تولید تراکتور در این مجتمع طی سال گذشته را ۱۴ هزار و ۴۰۰ دستگاه اعلام کرد.
وی، کیفیت و قیمت را موجب استقبال از تراکتورهای تولیدی ایران در بازارهای خارجی دانست و افزود: کشورهای آفریقایی، جمهوری آذربایجان، افغانستان، پاکستان و عراق از مهمترین بازارهای تولیدات این مجتمع هستند.
ابراهیمی نیاز کشورمان به تراکتور را سالیانه ۲۰ هزار دستگاه عنوان کرد و ارائه تسهیلات ارزان قیمت به کشاورزان برای خرید تراکتورو جلوگیری از واردات تراکتورهای خارجی به کشور برای رونق تولید داخلی را خواستار شد.

۸۰ درصد تولید تراکتور کشور در اختیار شرکت تراکتورسازی تبریز

وی با اشاره به اینکه این شرکت ۸۰ درصد تولید تراکتور را در داخل کشور در اختیار دارد، گفت: پیش بینی تولید امسال با ۳۰ درصد رشد نسبت به پارسال ۱۸ هزار دستگاه است.
مدیرعامل شرکت تراکتورسازی تبریز پیش بینی کرد: ۲۰ تا ۲۵ درصد تولیدات امسال این شرکت به خارج از کشور صادر شو
ابراهیمی با بیان اینکه همه نوع تراکتور تاقدرت ۱۵۰ اسب بخار در شرکت تراکتورسازی تبریز تولید می شود تنوع بیشتر تولیدات با تغییرات فنی و ارتقای فناوری تراکتورهای تولید شده را مهمترین برنامه امسال این شرکت عنوان کرد.
شرکت تراکتورسازی ایران، سازنده انواع تراکتور، کامیونت و ابزار در زمینی به مساحت ۴۰۰ هکتار در حاشیه جنوبی شهر تبریز قرار دارد.

 

منبع : ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *