Posted on نظر دهید

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران مطرح کرد: طرح رونق در کشور با جدیت در حال اجرا است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل اعلام کرد: در حال‌ حاضر طرح رونق در کشور با جدیت اجرا شده و دراین زمینه به واحدهای تولیدی که زمینه بازاریابی مناسب دارند تسهیلات ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی یزدانی در این مراسم اظهارداشت:  با ترغیب سرمایه گذاران  به حضور در شهرکها و نواحی صنعتی کشور می‌توان گام بزرگی در توسعه اقتصادی و اشتغال کشور برداشت.

وی با اشاره به اینکه در حال‌حاضر ۸۴ هزار و ۵۰۰ بنگاه کوچک ومتوسط در کشور فعالیت می‌کنند، افزود: باید برای اینکه این بنگاه‌ها تاثیرگذاری به سزایی داشته باشند مدیریت بازاریابی را مبنای کار قرار داد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: کشور با فروش نفت و مالیات توسعه نمی‌یابد و نیاز دارد در این زمینه اقدامات لازم و اساسی برای توسعه  کشور انجام شود که استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی و بنگاه‌های اقتصاد می‌تواند بسیار موثر واقع شود.

مهندس یزدانی تصریح کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری ستاد اقتصاد مقاومتی تشکیل شده است و ما موظف هستیم تک تک واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی کشور را کنترل کرده و برای حل مشکلات این واحدها راهکارهای اساسی را انجام دهیم.

وی اظهار کرد: یکی از اقدامات اساسی در شهر‌کها و نواحی صنعتی حضور در عرصه تجارت الکترونیکی است که باید مدیران واحدهای صنعتی به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشند .

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد : بهبود فضای کسب و کار نیز یک امر ضروری است که باید با راه‌اندازی بنگاه‌های کوچک بتوانیم فضای کسب و کار و اشتغال را در کشور رونق بخشیم که این امر نیازمند برنامه‌ریزی سازنده و هدفمند است.

گفتنی است درخاتمه علی نظری شیخ احمد طی حکمی از سوی وزیر صنعت ، معدن و تجارت به عنوان مدیر عامل  جدید شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل معرفی و از زحمات مدیر عامل سابق این شرکت ابراهیم فریدی قدردانی شد.

منبع: مراکز خدمات فن آوری و کسب و کار ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *