Posted on نظر دهید

فروش پالایشگاه کرمانشاه ۱۱۰۰ میلیارد تومانی با پرداخت ۲۱ میلیارد تومان!

فارس/ عضو کمیسیون انرژی گفت: پالایشگاه کرمانشاه که نزدیک به ۱۱۰۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است، امروز با قیمت ۲۱۰ میلیارد تومان و پرداخت فقط ۲۱ میلیارد تومان نقد در حال واگذاری است.

 

فروش پالایشگاه کرمانشاه 1100 میلیارد تومانی با پرداخت 21 میلیارد تومان! -مُراوده

هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به واگذاری در حال انجام پالایشگاه کرمانشاه گفت: این پالایشگاه ۹۰ هکتار مساحت دارد که هر متر آن بالای دو میلیون تومان قیمت گذاشته شده است.

وی ادامه داد: پالایشگاه کرمانشاه در سال ۱۳۹۳ حدود ۱۱۰۰ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شد اما امروز به قیمت ۲۱۰ میلیارد تومان در حال واگذاری به شرکتی است که یکسال سابقه داشته و اهلیت ندارد.

خادمی با ذکر این نکته که پالایشگاه کرمانشاه ۸۰۰ نفر نیروی انسانی دارد،‌ گفت: ۱۰ درصد از مبلغ ۲۱۰ میلیارد تومان را از شرکت مقصد دریافت کرده‌اند و بقیه قرار است قسطی از سوی آن شرکت پرداخت شود در حالی که قیمت واقعی پالایشگاه ۱۱۰۰ میلیارد تومان است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از نامه‌نگاری‌های کمیسیون انرژی در این باره خبر داد و اظهار داشت: این پالایشگاه با محصولات متنوعی که تولید می‌کند و نیز نیروی انسانی عظیمی که در آن مشغول به کارند نباید با این قیمت به شرکتی که اهلیت آن را ندارد واگذار شود.

منبع : فارس / اخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *