Posted on

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب شد

در حکمی

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب شد

اردشیر سعد محمدی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران معرفی شد

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران منصوب شدبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما از شرکت ملی صنایع مس ایران؛ در جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران و شورای معاونان سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اردشیر سعد محمدی به عنوان عضو موظف هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران انتخاب شد.
در این نشست که محمدباقر عالی رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) نیز حضور داشت، «خداداد غریب پور» رئیس هیئت عامل ایمیدرو ابتدا با ابراز قدردانی از خدمات مدیریت «محمد رضا بنی اسدی راد»، اظهار داشت: سعد محمدی در جایگاه مدیر توسعه گرا، توجه ویژه ای به رونق سرمایه گذاری و همچنین رشد بهره وری و انجام مسئولیت های اجتماعی خواهد داشت.
غریب پور ادامه داد: کسب و تولید دانش فنی، ارتقای جایگاه پژوهش، کمک به توسعه معادن کوچک و توسعه اکتشاف از جمله اهداف اساسی شرکت ملی صنایع مس ایران به شمار می آید.
وی اظهار داشت: با توجه به بازنشستگی بنی اسدی راد، اینک سعد محمدی هدایت شرکت ملی صنایع مس را برعهده گرفته است.
«محمدباقر عالی» رئیس هیأت عامل ایدرو نیز تفویض اختیار به مدیران را یکی از ویژگی های مدیریتی بنی اسدی راد دانست و تصریح کرد: حمایت و پشتیبانی از بدنه مجموعه مس همواره سبب محبوبیت بنی اسدی راد شده بود.
وی نیز توجه به مسئولیت اجتماعی را از نیاز های ضروری صنعت مس اعلام کرد.
بنی اسدی راد نیز در سخنان کوتاهی با تأکید بر سوابق کار تیمی در شرکت مس افزود: خانواده بزرگ این صنعت همواره با نجابت و به صورت یک مجموعه واحد، فعالیت های خود را انجام می دهد.
وی درباره اثر فعالیت های پیشین سعد محمدی در صنعت مس اظهار داشت: با توجه به تجارب قبلی سعد محمدی در شرکت مس و پیش بینی هایی که در توسعه این صنعت داشتند، همواره موفقیت هایی را برای این صنعت رقم زده اند.
اردشیر سعد محمدی مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس هم ضمن تشکر از عملکرد دوره مسئولیت بنی اسدی راد گفت: در دوره مدیریت ایشان روابط تنگاتنگی با یکدیگر داشتیم و فعالیت وی صادقانه و خالصانه بود.
وی که نخستین بار در دی ماه سال ۸۸ سکان هدایت شرکت مس را برعهده گرفته بود، اظهار امیدواری کرد که با همکاری مجموعه مس، ایمیدرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسیر توسعه شرکت را بیش از گذشته ادامه دهد.
سعد محمدی که در بخشی از سوابق کاری خود مدیرعاملی شرکت های ملی مس، ذوب آهن اصفهان و هلدینگ توسعه معادن روی را دارد، تا پیش از احراز مدیرعاملی شرکت ملی صنایع مس، عضویت هیأت عامل و همچنین معاونت توسعه طرح های معدنی و صنایع معدنی ایمیدرو را در اختیار داشت.
در این جلسه اعضای هیأت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران طی سخنانی، اخلاق حرفه ای، واگذاری مسئولیت ها، توجه به صندوق بازنشستگی و کاهش تعهدات این صندوق را به عنوان نکات بارز مدیریت بنی اسدی راد مدیرعامل پیشین ذکر کردند.