Posted on نظر دهید

دعوت اتاق اصناف ایران از کسبه و بازاریان برای حضور فعال در مراسم تشییع شهدای آتش نشان

اتاق اصناف ایران با صدور اطلاعیه ای ضمن گرامی داشت فداکاری ها و ایثار شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو، از بازاریان و اصناف دعوت کرد تا به پاس قدردانی و سپاس در مراسم بدرقه پیکر پاک فرزندان دلیر ملت مشارکت فعال داشته باشند .

دعوت اتاق اصناف ایران از کسبه و بازاریان برای حضور فعال در مراسم تشییع شهدای آتش نشان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، در این اطلاعیه تأکید شده اصناف و بازاریان کشور که خود فعالان عرصه اقتصاد مقاومتی و طلایه داران هشت سال دفاع مقدس بوده اند و در تمامی بحران ها و حوادث کشور پیش قراولان کمک و امداد به شمار می آیند، جان فشانی آتش نشانان  اسوه های ایثار و گذشت را فراموش نخواهند کرد .

اتاق اصناف ایران تأکید کرده است که این حادثه هشداری جدی به تمامی ارکان مدیریت شهری است تا آسیب شناسی ۳ میلیون بنگاه صنفی سراسر کشور را دستور قرار دهد و توجه نماید که پلاسکو تنها یک مجتمع از میان هزاران مجتمع تجاری در کشور بوده که اینگونه تمام ارکان کشور را درگیر خود نموده است.

در این اطلاعیه تصریح شده است که در ابتدای وقوع حادثه کمیته بررسی حادثه در اتاق اصناف ایران تشکیل شد و تمامی ابعاد آن مورد بررسی و مطالعه قرار گرفت و در ادامه آن کمیته کشوری بررسی وضعیت آسیب پذیری بازارها و اماکن تجاری با حضور رؤسای اتاق های اصناف مراکز استانها  تشکیل شد.

مجتمع تجاری ساختمان پلاسکو تهران ساعت ۸ صبح روز ۳۰ دی ماه امسال دچار آتش سوزی شد اما پس از چند ساعت حدود ساعت ۱۱.۳۰ صبح به طور کامل فروریخت. بر اثر این حادثه ۱۶ نفر از آتش نشانان فداکار شهید شدند.

پیکر شهدای آتش نشان ساعت ۸:۳۰ روز دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵ از مصلی تهران به سمت بهشت زهرا(س) تشییع خواهد شد.

منبع: اتاق اصناف ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *