Posted on نظر دهید

ارائه مستر کارت فیزیکی، با نام خودتان از انگلستان، فقط ۵۹۹ هزار تومان

ارائه مستر کارت فیزیکی، با نام خودتان از انگلستان، فقط ۵۹۹ هزار تومان

رپرتاژ آگهی/ یکی از مشکلات مردم ایران نبود امکان خرید از سایتهای خارجی و یا نبود امکان پرداخت از طریق کارت بانکی در سفرهای خارج از کشور است. وجود یک مستر کارت بانکی که در کشورهای خارجی معتبر باشد می تواند به عنوان بهترین راه حل این مشکل مطرح شود

ارائه مستر کارت فیزیکی با نام خودتان از انگلستان - مراوده

 

مجموعه ایتوس، بعد از ۲ سال پیگیری مستمر و مداوم ، سرانجام موفق به ارائه مستر کارت فیزیکی با نام، از کشور انگلستان شده است. این مستر کارت ها دارای قیمت صدور بسیار مناسبی می باشد و با ۵۹۹ هزار تومان می توانید یکی از این کارت ها را با ارز پایه پوند، یورو یا دلار سفارش دهید. این کارتها با نام بوده، اعتبار سه ساله و قابلیت شارژ مجدد دارند و شما قادر هستید کلیه تراکنش های خود را از طریق پنل اینترنتی خود در سایت ایتوس، مشاهده کنید. ایتوس برای این کار پنلی در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید با کارت شتاب خود مستر کارت خود را شارژ کنید. ادعای ارائه کارت های بین المللی معتبر توسط وب سایت های دیگری تا به حال بارها صورت گرفته اما هیچ کدام در عمل موفق به محقق کردن وعده خود نشده اند. ایتوس آگاهانه و با علم به تحریم های بین المللی و وارد نشدن مستر کارت به ایران به این توافق دست پیدا کرده و با اسکن پاسپورت ایرانی شما، مستر کارتی معتبر از انگلستان به شما ارائه خواهد کرد. این کارت ها برای مدت ۱ ماه به گروه های خاص ( بازرگانان، پزشکان، اساتید دانشگاه و فعالین رسانه) با ارائه مدارک، با تخفیف ارائه خواهد شد.
برای سفارش کارت زمان را از دست نداده و به وب سایت خدمات ارزی ایتوس مراجعه کنید.
تیم پشتیانی ایتوس به صورت گفتگوی آنلاین ( چت) و از طریق پاسخگویی تلفنی هر روز کاری از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر، در خدمت کاربران گرامی خواهد بود.
آدرس وب سایت خدمات ارزی ایتوس: http://payment.etoos.ir
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت ها و تخفیفات به کانال تلگرامی ایتوس مراجعه کنید:
کانال تلگرام ایتوس: https://telegram.me/etoospayment
نشانی: مشهد؛ بلوار سازمان آب، جنب ساختمان مرکزی روزنامه خراسان، ساختمان ایتوس
تلفن پاسخگویی:
۰۵۱۳۷۰۰۹۲۵۳
۰۵۱۳۷۰۰۹۲۵۴
۰۵۱۳۷۰۰۹۲۵۵

منبع : رپرتاژ / اخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *