Posted on نظر دهید

معاون وزیر نفت: فعلا برای افزایش قیمت گازوئیل در سال ۹۶ برنامه‌ای نداریم

فارس/ معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه کارت سوخت بنزین به عنوان سوئیچ مورد استفاده قرار می‌گیرد گفت: هنوز برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوئیل در سال ۹۶ نداریم.

 

فعلا برای افزایش قیمت گازوئیل در سال 96 برنامه‌ای نداریم-مراوده

عباس کاظمی با اشاره به استفاده صاحبان وسایل نقلیه از کارت سوخت در جایگاه‌ها گفت: از خرداد ماه سال ۹۴ که سهمیه‌ها حذف شد عملا استفاده از کارت سوخت برای مصرف بنزین محدود شد.

معاون وزیر نفت ادامه داد: در حال حاضر کارت سوخت به عنوان سوئیچ در هنگام سوخت گیری عمل می‌کند و مصرف کنندگان بنزین در هنگام سوخت گیری چاره ای ندارند جز آنکه از کارت سوخت خود و یا جایگاه استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه ظاهرا این روند ادامه پیدا خواهد کرد گفت: در شرایط فعلی مصرف‌کنندگان بیشتر سعی می‌کنند از کارت سوخت جایگاه‌ها استفاده کنند.

کاظمی با تاکید بر بهبود شرایط تولید بنزین در کشور خاطرنشان کرد: امیدواریم شرایط تولید بنزین در سال‌های آتی به گونه‌ای باشد که مجبور نباشیم دوباره نظام سهمیه بندی بازگردد تا مصرف کنندگان بتوانند به راحتی از بنزین استفاده کنند.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به برنامه دولت برای افزایش قیمت گازوئیل در سال ۹۶ گفت: در خصوص افزایش قیمت گازوئیل برای سال ۹۶ هنوز برنامه‌ای نداریم.

منبع : آخرین خبر/فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *