Posted on نظر دهید

در تازه ترین نظرسنجی/ ۷۵درصد مردم؛ موافق توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵

در جدیدترین نظرسنجی که اوایل هفته جاری از سوی سایت اقتصاد آنلاین برگزار گردید مشخص شد بیش از ۷۵ درصد شرکت کنندگان دیگر تمایلی به تولید پراید و پژو ۴۰۵ درکشور ندارند.

بر اساس نتایج نظرسنجی منتشر شده در کانال تلگرامی سایت اقتصاد آنلاین با این عنوان که “آیا شما موافق توقف تولید پراید و پژو ۴۰۵ با توجه به قیمت ارزان آن ها هستید؟”،  ۷۵۵درصد شرکت کنندگان موافق توقف خط تولید این دو خودرو بودند در حالی که ۲۵ درصد شرکت کنندگان کماکان موافق ادامه یافتن تولید این دو خودرو هستند.

همچنین طرح این پرسش در صفحه سایت اقتصاد آنلاین هم برگزار شد که بررسی نتایج با کمی اختلاف نتیجه به دست آمده بالا را تایید می کند.

با وجود کاهش رغبت مردم نسبت به سوار شدن خودروهای پراید و پژو ۴۰۵، چندی پیش محمدرضا فیاض، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، اعلام کرد: «چون تقاضا همچنان برای خودروهای پراید و پژو ۴۰۵۵ وجود دارد، تا زمانی که محصولاتی مناسب جایگزین آنها نشود، تولیدشان ادامه خواهد داشت.»

در همین حال برخی منابع خبری هم اعلام کردند که مدل ۹۶ خودروهای پراید و پژو۴۰۵ هم به زودی روانه بازار خواهد شد.

برخی کارشناسان دلیل استقبال مردم از چنین خودروهایی را باوجود اینکه تمایلی به سوار شدن این خودروها ندارد، را هزینه های نگه داری مناسب این خودروها و قابلیت نقدشوندگی این خودروها می دانند.

منبع : اقتصاد آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *