Posted on نظر دهید

واحدهای صنفی توان بهسازی و نوسازی ساختمان ها را ندارند

رئیس اتاق اصناف ورامین بر تشکیل کمیته ای به منظور شناسایی و پیگیری چالش های واحدهای صنفی ، تولیدی و توزیعی برای نوسازی و بهسازی ساختمان های تحت سکونت و همچنین هدایت اصناف به استفاده از منابع مالی تاکید کرد.

واحدهای صنفی توان بهسازی و نوسازی ساختمان ها را ندارند

سید اکبر رمضانپور در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران در مورد دستورالعمل رئیس اتاق اصناف ایران مبنی بر شناسایی واحدهای ناایمن و غیراستاندارد و ارسال گزارشی به مسئولان ذیر بط استانی گفت: با توجه به حادثه دلخراش پلاسکو و برحسب دستور رئیس اتاق اصناف ایران برای شناسایی واحدهای غیرایمن در حال بررسی شناسایی واحدهای فاقد استاندارد و ناایمن هستیم.

وی افزود: در شهرستان ورامین چندان با مبحث بلندمرتبه سازی ساختمان ها همچون شهرهای بزرگ مواجه نیستیم اما در واحدهای تولیدی و صنعتی از حیث وجود دستگاه های مستهلک و با مصرف بالای انرژی نیازمند بهسازی و نوسازی هستیم که این موضوع هم به ایمن سازی واحدهای صنفی مرتبط است.

رئیس اتاق اصناف ورامین در عین حال این نکته را مورد اشاره قرار داد که در اغلب موارد، واحدهای صنفی از فرآیند ناایمنی ساختمان خود مطلع هستند اما متاسفانه در شرایط فعلی توان بهسازی ندارند.

منبع: اتاق اصناف ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *