نظر دهید

پول تلگرام چه زمانی عرضه می‌ شود؟

در حالیکه اخبار حکایت از ورود تلگرام به ارائه پلت‌فرمی برای عرضه پول مجازی مختص این شبکه دارد اما مدیر تلگرام با انتقاد از نحوه این اطلاع‌رسانیها، موضوع مذکور را تکذیب نکرد.

 

پول تلگرام چه زمانی عرضه می‌ شود؟

همزمان با رشد عجیب ارز دیجیتال بیت‌کوین برخی رسانه‌ ها خبر از ورود قریب‌ الوقوع اپلیکیشن پیام‌ رسان تلگرام به عرضه ارز دیجیتال مختص به خود با نام “گرام” داده‌اند.

این موضوع را آنتوان روزنبرگ؛ از مهندسان سابق این پیام‌رسان به شکل انتشار پستی در فیس‌بوک عنوان کرده و از تلاش تلگرام برای توسعه پلت‌فرم ارز رمزنگاری شده مختص به خود گفته است که ظاهرا از همان معماری “بلاک‌چِین” ارز دیجیتال بیت‌کوین بهره‌مند خواهد شد.

با توجه به اینکه قرار است این ارز دیجیتالی در شبکه‌های دیگر ارتباطی و پیام‌رسانی نیز قابل استفاده باشد و البته با توجه به اینکه تلگرام ۱۸۰ میلیون کاربر دارد، پیش‌بینی می‌شود این ارز اختصاصی با استقبال خوبی مواجه شود.

“بلاک‌چین” یک فناوری جدید است که در تراکنشهای مالی آنلاین به کار گرفته می‌شود؛ این فناوری تقریبا مانند امضای دیجیتال و یک پلت‌فرم توزیع شده است که امکان انتقال اطلاعات از یک مکان به مکان دیگر را با امنیت بالا فراهم می‌کند.

با انتشار این خبر و واکنش بسیاری کاربران این پیام رسان نسبت به این موضوع، پاول دورف؛ خالق این پیام رسان با انتشار توییتی نسبت به صحت این موضوع گفت: توجه کنید که اعلام تمامی اخبار رسمی مربوط به تلگرام از طریق وبلاگ ما صورت می‌ گیرد و هر چیز غیر از این، کلاهبرداری است.

دروف با انتشار این پیام اقدام به تکذیب موضوع مطرح شده درباره ارائه پول مجازی مختص به این شبکه نکرده و تنها به ذکر این نکته بسنده کرده است که اخبار را باید از طریق وبلاگ رسمی این پیام‌رسان پیگیری کرد.

بنابراین شاید در آینده شاهد ارائه این ارز مجازی توسط این پیام‌رسان که برای اعمال قدرت و ماندگاری خود در جوامع، دست به ابتکارات و پیشنهادات بِکری می‌زند ماند.

منبع : تسنیم

اخبار مراوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *